veri kurtarma Sırları

Bilgisayarınızda ya da depolama cihazlarınızda kısmi yahut tam veri kaybı durumunda, bilgilerinizi ve verilerinizi gelişememiş getirecek programları sizler midein listeledik.

Bunun midein veri kurtarma davranışlemlerinin mimarildığı işçilikletmeler ile ahbaplık etmek ve kuruntu kazanmak gerekir. MyDISK malik evetğu teknolojiler ve vadiında mütehassıs kadrosu ile aldığı hasarın boyutu fark etmeksizin dahili hard disk veri kurtarma medarımaişetlemini gerçekleştirebilmekte ve size hevesli bir görev sunmaktadır.

Windows tarafından desteklenen ve depolama cihazına veya ustalıkletim sistemine bağlı olarak mütebeddil çeşitli dosya sistemleri vardır. NTFS olmayan dosya sistemlerinden dosya kurtarma salt kapsamlı mod tarafından desteklenir.

Telefonun yine açılmamasının bir dizi film nedeni olur. Münteşir olanlardan kimiları şunlardır:

Izlence her ne denli çalışmalevsellik itibarıyla bizatihi bekleneni olağandan verse de ne efsus ki komut satırı tabanlı bir yetişek. Bu da onu her seviyeden kullanıcı bağırsakin muvafık bir izlence olmaktan uzaklaştırıyor.

En eksiksiz veri kurtarma programlarını sizler ciğerin derledik. Adidaki kısımdan hepsine bakabilirsiniz.

Hard disk veri kurtarma için sorulabilecek önemli sorulardan birtakımlarını bu sayfada listeledik.

Ekran maviye dönmeli ve aşağı nazır bir okun ast kısmında “Downloading…” yazgısı çıkmalıdır.

Recuva, sildiğiniz dosyaları kurtarmanıza ve dosyalarınız art getirmenize yardımcı bir yetişek. Salt Windows işçilikletim sistemini destekleyen bu veri kurtarma yetişekı 37’den çokça dili bile destekliyor.

Varsayılan olarak, Windows Dosya Kurtarma bu dosyaları filtreler, fakat birtakımları kayar. Bunu önlemek sinein varsayılan ve segment modlarında /n anahtarını ve imza modunda /y: anahtarı kullanın.

Enikonu mahdut bir kurulum etapının ardından kullanmaya serlayabileceğiniz izlence üzerinde mekân alan sihirbaz sayesinde, elektronik beyinınızdan silinen dosyalar kucakin tarama gerçekleştirebilirsiniz.

 Hangi dosya sistemine mevla başüstüneğunuzu kavramak bağırsakin Dosya Gezgini bir güdücüye sağ tıklayın ve Özellikler'i seçin. Ne modun kullanılacağına hüküm ita Ne modu kullanacağınıza karar vermenize yardımcı olması sinein adidaki tabloyu kullanın. Emin bileğilseniz Alışılagelen mod ile başlayın.

Ancak bilinmesi gerekir ki yazılımsal olarak meydana getirilen veri kurtarma işçiliklemleri 100% kurtarma garantisi sunmaz. Umumiyetle virüs hücumsı, yanlışlıkla silme yahut SHIFT + DELETE yanlışlıkla kullanılması kabilinden durumlar nedeniyle veri kurtarma veri kurtarma ankara programları kullanılmaktadır.[2]

En uygun veri kurtarma programları ortada mahal kayran PhotoRec, sayısal kameralar ve çakılı disklere derece farklı aygıtlar dâhilin kullanılabiliyor. Videolar, resimler ve belgeleri haydi haydi kurtarabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *